Ремонт та заміна автоскла у Калуші

Автотонування
Автотонування
07.12.2021
Калуш, Калуський

наша команда пропонує послуги тонування скла автомобілів на високому професійному рівні. Ми працюємо у цій справі понад 20 років і здійснюємо обклеювання виключно якісними матеріалами та за допомогою плiвок різних рівнів світлопропускання, що дозволить підібрати комфортний рівень затемнення саме для вашого випадку.

Автомайстерня "Андрій Калуш Гараж"
Автомайстерня "Андрій Калуш Гараж"
06.12.2021
Калуш, Калуський

ремонт ходової частини; електрики; двигуна; коробок передач (автоматичних, механічних); автопластику різних типів (тріщин, сколів тощо); автотюнінг; фарбування автомобіля; полірування фар; різноманітні кузовні роботи; заміна та реставрацію подушок і ременів безпеки; реставрація кермових рейок; заміна гальмівних колодок, турбіни, термостата; заправка кондиціонерів авто. Послуги надаються тільки за попереднім записом. Адреса: вул. Фінська, 16.

Автоскло
Автоскло
06.12.2021
Калуш, Калуський

автоскло для різних моделей автомобілів — легкових, вантажних, бусів, TIR. У наявності великий асортимент автоскла, працюємо під замовлення. Продаж автомобільного скла; встановлення скла з гарантією; врізка скла в мікроавтобуси; продаж автомобільних тканин для обшивання бусів. Адреса: вул. Проектна, 2.

Схожі оголошення

СТО "BOSCH SERVICE"
СТО "BOSCH SERVICE"
07.12.2021
Долина, Долинський

ТО, обслуговування електронних систем, обслуговування кліматичних систем, обслуговування двигунів, обслуговування гальмівної системи. Перевірка освітлення. Механічні роботи. Обслуговування шин. Ремонт систем рульового керування. Заміна та ремонт автоскла. Адреса: вул. Обліски, 36Б.

test
test

test

test

test

Ремонт сколів та тріщин. Послуги компаній та оголошення приватних осіб по ремонту автоскла для автомобілів вітчизняного та іноземного виробництва у м. Калуш.