фільтри пошуку

Ціна

грн

Час подачі

Регіони

Ремонт та заміна автоскла у Долині

СТО "BOSCH SERVICE"
СТО "BOSCH SERVICE"
Дата публікації01.12.2023
РозташуванняДолина, Долинський

СТО "BOSCH SERVICE", тО, обслуговування електронних систем, обслуговування кліматичних систем, обслуговування двигунів, обслуговування гальмівної системи. Перевірка освітлення. Механічні роботи. Обслуговування шин. Ремонт систем рульового керування. Заміна та ремонт автоскла. Адреса: вул. Обліски, 36Б.

Схожі оголошення

Автотонування
Автотонування
Дата публікації01.12.2023
РозташуванняКалуш, Калуський

Автотонування, наша команда пропонує послуги тонування скла автомобілів на високому професійному рівні. Ми працюємо у цій справі понад 20 років і здійснюємо обклеювання виключно якісними матеріалами та за допомогою плiвок різних рівнів світлопропускання, що дозволить підібрати комфортний рівень затемнення саме для вашого випадку.

Автоскло
Автоскло
Дата публікації01.12.2023
РозташуванняКалуш, Калуський

Автоскло, автоскло для різних моделей автомобілів — легкових, вантажних, бусів, TIR. У наявності великий асортимент автоскла, працюємо під замовлення. Продаж автомобільного скла; встановлення скла з гарантією; врізка скла в мікроавтобуси; продаж автомобільних тканин для обшивання бусів. Адреса: вул. Проектна, 2.

Автомайстерня "Андрій Калуш Гараж"
Автомайстерня "Андрій Калуш Гараж"
Дата публікації01.12.2023
РозташуванняКалуш, Калуський

Автомайстерня "Андрій Калуш Гараж", ремонт ходової частини; електрики; двигуна; коробок передач (автоматичних, механічних); автопластику різних типів (тріщин, сколів тощо); автотюнінг; фарбування автомобіля; полірування фар; різноманітні кузовні роботи; заміна та реставрацію подушок і ременів безпеки; реставрація кермових рейок; заміна гальмівних колодок, турбіни, термостата; заправка кондиціонерів авто. Послуги надаються тільки за попереднім записом. Адреса: вул. Фінська, 16.

ремонт офісної техніки

машинна напівсуха стяжка підлоги

Металочерепиця Івано-Франківськ

Фасадні роботи в Івано-Франківській області

Медичний центр Медсервіс: аналізи, консультації

Ремонт сколів та тріщин. Послуги компаній та оголошення приватних осіб по ремонту автоскла для автомобілів вітчизняного та іноземного виробництва у м. Долина.