ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИДАННЯ

«Вітрина оголошень. Надвірна, Яремче, Буковель» – районна газета безкоштовних оголошень і реклами. Виходить з 2009 року. Тираж – 3000 екземплярів. Частота виходу – 1 раз на тиждень (четвер). Об’єм примірника – 20 сторінок формату А3.  Розповсюджується через пункти продажу преси Надвірнянського району, м. Яремче та Буковелю. Ціна – 6,00 грн.

Газета містить приватні та комерційні оголошення, рекламу, обширну телепрограму, цікаві та пізнавальні статті, ороскоп, анекдоти, місцеві та всеукраїнські новини, анонси, а також кулінарні рецепти з фотографіями.

Передплатний індекс – 49035.


КОРОТКА ІСТОРІЯ

Газета «Вітрина Надвірної» з’явилась у липні 2009 року.

Перший рік дався надзвичайно важко – дуже мало людей були готові повірити у те, що можна продавати та купляти речі через газету. Не маючи жодного досвіду «спілкування» із аналогічними виданнями, більшість проявляла обережність, не наважуючись ні подавати свою інформацію, ні користуватися викладеною.

Лише з часом газета почала набирати обертів. Поступово з’являлося все більше і більше «сміливців», які переконувалися в дієвості та простоті безкоштовних оголошень. Почали поширюватися позитивні відгуки та рекомендації, які дали поштовх активному розвитку газети.

На даний час, кількість оголошень постійно зростає, додаються сторінки та рубрики. З’являється все більше постійних читачів, які підтверджують, що така газета в Надвірнянському районі і не тільки, справді необхідна.

Більше того, враховуючи численні запити від читачів, в січні 2017 року здійснено розширення сфери розповсюдження, тепер уже регіональної газети "Вітрина оголошень. Надвірна, Яремче, Буковель".