УМОВИ ПУБЛІКАЦІЇ ОГОЛОШЕНЬ

в газеті «ВІТРИНА ОГОЛОШЕНЬ» та на сайті «ВІТРИНА ОГОЛОШЕНЬ online»

• На сайті публікуються виключно оголошення, подані через форму «Подати оголошення» на даному сайті, та після перевірки модератором (протягом доби, за винятком вихідних днів).

• В друкованому виданні газети публікуються всі оголошення, подані будь-яким способом, в т.ч. через даний сайт. Кінцевий термін прийому оголошень у поточний випуск газети (виходить у четвер) – вівторок до 18:00, термінових (платно – 20 грн.) – середа до 12:00. Оголошення, подані пізніше, автоматично переносяться в наступний випуск.

Безкоштовно публікуються приватні оголошення некомерційного характеру обсягом до 20 слів (на сайті – 150 символів).

Платно публікуються: комерційні оголошення (рубрика «Послуги», «продаж і здача в оренду комерційної нерухомості», «робота за кордоном», «оренда авто» та інші оголошення, які не віднесені до даних рубрик але пов’язані з постійним чи періодичним здійсненням прибуткової діяльності); оголошення про знайомства; оголошення "вважати не дійсним, втраченим"; термінові оголошення; оголошення виділені рамкою, жирним шрифтом, виворіткою (можлива тільки в газеті), з додаванням фото (на сайті безкоштовно) чи оголошення в яких 3-5 слів виділені прописними буквами; ТОП-оголошення на сайті; фіксовані першими в рубриці в газеті чи оголошення поміщені у невідповідну рубрику; оголошення, що містять більше 20 слів (150 символів);  Платні оголошення публікуються протягом доби на сайті та в наступному номері газеті тільки після повної оплати.

• Будь-яке оголошення, при потребі, може бути відредаговане та класифіковане на розсуд редакції або не допущене до публікації.

• Оголошення про втрату документів, печаток, ліквідацію підприємств і т. п. приймаються тільки в редакції за наявності відповідних документів.

• Подавати оголошення ви можете лише в тому випадку, якщо повністю згідні з усіма пунктами наступної Угоди.

 

ЗАГАЛЬНА УГОДА

між редакцією газети «ВІТРИНА ОГОЛОШЕНЬ» та її клієнтами

    Користуватися будь-якими послугами та інформацією, яку надає редакція газети «Вітрина оголошень», ви можете тільки в тому випадку, якщо повністю згідні з усіма пунктами "Умов публікації" та даної Угоди:

1. Вся інформація в газету «Вітрина оголошень» та на даний сайт приймається і публікується виключно на розсуд редакції та відповідно до Законодавства України.

2. Всі тексти друкуються без виключень лише українською мовою. Редакція залишає за собою право редакторської обробки.

3. Вся інформація для публікації приймається на основі повної довіри. За будь-яких обставин, редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, що публікується та за будь-які наслідки, до яких може призвести її використання. Всю відповідальність за інформацію несуть її подавачі.

4. Претензії щодо затримки чи втрати безкоштовних оголошень редакцією не приймаються. Претензії щодо оплаченої інформації приймаються протягом 3 днів з дня першої публікації, за наявності документу, що підтверджує оплату.

5. Інформація про діяльність, що підлягає ліцензуванню та сертифікації відповідно до Законодавства України, публікується виключно після пред’явлення відповідної ліцензії чи сертифікату.

6. Листування з читачами не ведеться.

7. Редакція попереджує всіх бажаючих скористатися наявною в газеті та на сайті інформацією: будьте уважні, адже деякі особи можуть проявити недобросовісність у контактах з вами.