« Вітрина оголошень. Калуш, Рожнятів, Долина» – регіональна газета безкоштовних оголошень і реклами.

Виходить з 2008 року. Тираж – 4700 екземплярів. 

Періодичність виходу – 1 раз/тиждень (четвер). Об’єм видання – 28 стор. (формат А3).

Розповсюджується через пункти продажу преси Калуського, Рожнятівського та Долинського районів. Ціна – 6,50 грн.


В кожному випуску газети є близько 2500 оголошень. Також видання містить бізнес-довідку, телепрограму на 20 найпопулярніших каналів, інформаційні статті, гороскоп, кулінарні рецепти та анекдоти.

 

Передплатний індекс – 37444.


КОРОТКА ІСТОРІЯ ГАЗЕТИ

В липні 2008 року вийшов перший примірник газети «Вітрини Калуша». Він складався із 6 сторінок та 2-колірної обкладинки. Звичайно, оголошень було ще дуже мало, а більша частина тиражу розповсюджувалась безкоштовно на вулицях міста. Та вже тоді стало зрозуміло, що така газета в Калуші потрібна.


Певний час люди ще приглядалися, не дуже довіряли «безкоштовності» оголошень. Проте, коли впевнились у тому, що схема справді дієва і доступна, для багатьох газета стала незамінним помічником.


Вже через рік тираж газети зріс більше, ніж удвічі, а кількість оголошень – майже в 20 разів. Паралельно розширювались рубрики, росла кількість сторінок, розширювалась телепрограма. Газета, постійно вдосконалюючись, впевнено набирала обертів.


2 річницю вже святкували в статусі добре відомого в Калуському районі видання. 3500 читачів щотижня чекали на свіжий випуск. І це означало лише одне – «Вітрина Калуша» впевнено зайняла своє місце під сонцем.


У липні 2009 року стала виходити аналогічна газета "Вітрина Надвірної", а в липні 2013 року вийшов перший випуск "Вітрини Коломиї".


Суттєвим кроком у перед, у відповідь на численні запити наших читачів, стало розширення сфер розпосюдження газет. Так, з лютого 2017 року "Вітрина оголошень. Калуш, Рожнятів, Долина" стала доступною також в Рожнятівському та Долинському районах. А до Коломиї та Надвірної додалися Косів, Снятин і Яремче.


Минулого літа видання відсвяткувало свою 11-ту річницю. Але навіть зараз не можна сказати що вершина досягнута – досі постійно відзначається тенденція росту кількості інформації та читачів. Тираж становить 4700 екземплярів/тиждень, кількість оголошень - до 2500 щотижня. 


Але ми не стоїмо на місці  наша історія впевнено пишеться далі. Зокрема, активно розвивається даний портал, який з самого початку почав стрімко набирати відвідуваність і зараз є одним із найвідвідуваніших регіональних сайтів.